CHAMBRES D'HOTES CRISTOPHE RATIE

Wij heten u van harte welkom in ons prachtige stenen huis en onze twee gîtes, waar nog enkele eeuwenoude eiken staan die tot de vorige eeuw het traditionele landschap van L’Airial vormden, bestaande uituit oustaus (het huis van de landheer en de pachters), omringd door talrijke bijgebouwen, een oven en een waterput.

Ideaal gelegen voor uw uitstapjes, aan de weg naar Biscarrosse, op 1 km van de snelweg Bordeaux/Bayonne (A63), beschikt de accommodatie over een schaduwrijke, omheinde parkeerplaats die beveiligd is met een digicode (er is ook een fietsen- en motorstalling beschikbaar).

In onze 3 gastenkamers, die zijn ingericht en gemeubileerd in de stijl van de Landes, ontdekt u drie kenmerkende elementen van het departement Landes: de oceaan, het bos en de feesten uit de Landes (ferias).

Hetzelfde geldt voor onze 2 gîtes, die zijn gebouwd van dennenhout uit de Landes en geïnspiree



  • Type: B & B

Over ons

Ranking

  • Niet geclassificeerd

Hoedanigheid

  • Maximale capaciteit: 10
  • Aantal kamers: 3
  • Gebied: 100 m²

Kettingen en labels

  • Niet label

Betaling

  • Betaal kaarten
  • Cheques
  • Chèques Vacances
  • E-chèques vacances (ANCV)
  • Kontant geld
  • Overschrijving

Uitrusting

  • Internet aansluiting
  • Koel-vriescombinatie
  • Privé wasmachine
  • Babybed
  • Mini-oven
  • Mini-oven
  • TV
  • Bij de eigenaar
  • Balkon
  • Air conditioning
  • Keukenhoek ter beschikking (B&B)
  • Gedeelde tuin
  • Privé parkeerplaats
  • Badkamer met bad
  • Badkamer met douche
  • Privé badkamer
  • Lakens en handdoeken inbegrepen

Situatie

Locatie:vlakbij een snelweg, in het bos